Eesti Eine AS

AS Eesti Eine on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte, mis on tegutsenud turul juba üle 20 aasta. Omame pikaajalist kogemust haiglate, koolide kui ka lasteaedade toitlustamises. Lisaks pakume uudset catering teenust. Ettevõte annab tööd ligi 80 töötajale, kellest enamus töötab keskköögis. Meie peakokkade valvsa pilgu all valmib igapäevaselt ligikaudu 3000 toiduportsjonit. Toidu transportimiseks keskköögist klientideni kasutame termokaste ja spetsiaalseid toidu transpordiks mõeldud elektrilisi termokärusid. Kõik meie transpordivahendid on Veterinaar- ja Toiduameti poolt heaks kiidetud. Menüü koostavad peakokad koostöös peatehnoloogi, toitumisnõustaja ja dietoloogiga, jälgides kõiki vastavale sihtrühmale mõeldud tervisliku ja mitmekülgse toitumise soovitusi.

Esitame tooraine ja toodangu kvaliteedile väga kõrgeid nõudmisi ning parema kontrolli saavutamiseks oleme rajanud oma tootmisesse:

  • köögiviljade töötlushoone
  • pagari- ja kondiitritöökoda

Oma kohvikutes pakume mitmekülgsemat menüüd ja suurt öko toodete valikut – meie konkurentsi eelis on suur tootmisköök ning juurvilja külmhoone, mis aitab meil alati hoida tooraine värske ning kvaliteetsena. Lisaks pakume igapäevaselt toidu kohaleveo teenust lasteaedadele ja ettevõtetele. Meie catering ning erimenüüde osakaal on kasvanud viimaste aastatega ning tegeleme mitmete suurürituste toitlustamisega koos nõude rendi võimalusega.

Eesti Eine on võimeline looma meeldejäävaid üritusi, suurepäraseid erimenüüsid ning on alati valmis leidma kliendile meelepärase lahenduse!