Eesti Eine AS

AS Eesti Eine on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte, mis on tegutsenud turul juba üle 20 aasta. Omame pikaajalist kogemust haiglate, koolide kui ka lasteaedade toitlustamises. Lisaks pakume uudset catering teenust. Ettevõtte annab tööd ligi 80 töötajale, kellest enamus töötab keskköögis. Meie peakokkade valvsa pilgu all valmib igapäevaselt ligikaudu 3000 toiduportsjonit. Toidu transportimiseks keskköögist klientideni kasutame termokaste ja spetsiaalseid toidu transpordiks mõeldud elektrilisi termokärusid. Kõik meie transpordivahendid on Veterinaar- ja Toiduameti poolt heaks kiidetud. Menüü koostavad peakokad koostöös peatehnoloogi, toitumisnõustaja ja dietoloogiga, jälgides kõiki vastavale sihtrühmale mõeldud tervisliku ja mitmekülgse toitumise soovitusi.

Esitame tooraine ja toodangu kvaliteedile väga kõrgeid nõudmisi ning parema kontrolli saavutamiseks oleme rajanud oma tootmisesse:

  • köögiviljade töötlushoone
  • pagari- ja kondiitritöökoda

Oma lõunasöögikohvikutes pakume laiendatud menüüd ja mitmekülgset salatite ning magustoitude valikut. Pakume igapäevaselt toidu kohaleveo teenust lasteaedadele ja ettevõtetele. Lisaks pakume kontorilõunaid, erimenüüsid ürituste toitlustamiseks koos nõude rendi võimalusega.
Meie klientide hulgas on nii erakliendid kui ka mitmed koolitusettevõtted, laagrid, tootmisettevõtted, ministeeriumid ning haridusasutused.

AS Eesti Eine on võimeline teenindama erinevaid üritusi ning oleme alati valmis leidma klientidele sobiva ning meelepärase lahenduse.